Úvod » Nábytok a doplnky » Modrý kredenc


        

Modrý kredenc

novinka

 

Skladom: 0,00 ks
Dostupnosť: skladom
:
520,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Kredenc pre milovníkov Shabby Chic štýlu. Odtieň Greek Blue s originálnou patinou, voskovaný čírym voskom. Vnútro je maľované zosvetleným odtieňom Greek Blue.

Kredenc je staršieho dáta - drevo a preglejka - s krásnymi vyrezávanými detailami na dvierkach spodnej a najmä vrchnej časti. Zrkadlo vsadené v horných dvierkach a zadnej časti nad pracovnou doskou je pôvodné, s neopakovateľnou patinou. Sklá v postranných dvierkach sú nové. Zámky na spodných dvierkach a stredných dvierkach vrchnej časti sú pôvodné a funkčné, premastené. Ku kredencu je jeden pôvodný kľúčik, ktorým sa zamyká spodná aj vrchná časť kredenca. Postranné dvierka vrchnej časti sa zatvárajú na háčiky umiestnené vo vnútri - dajú sa teda otvoriť cez stredné dvierka.

Kredenc pozostáva z dvoch častí ktoré sú postavené na seba - pre zabezpečenie je potrebné upevniť zozadu priložené lišty. Odporúčam osobný odber v obchodíku v Trnave. V prípade zasielania prepravnou spoločnosťou budeme kredenc odosielať v dvoch balíkoch - zvlášť vrchnú a zvlášť spodnú časť - prepravné náklady budú zdvojené - upravíme ich po objednaní podľa reálnych nákladov.

Rozmery:

Celková výška 205 cm

Výška spodnej časti 101,5 cm

Šírka 113,5 cm

Hĺbka 44 cm

Prečítajte si https://www.stare-casy.sk/Sposob-udrzby-nabytku-a4_9.htm

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.