Úvod » Annie Sloan Chalk PaintTM » Vosk číry - Chalk PaintTM wax - clear


        

Vosk číry - Chalk PaintTM wax - clear

 

Skladom: 0,00 ks
Objem vosku
bez DPH: 57,50 EUR
s DPH (20 %):
69,00 EUR

Číry vosk má krémovú konzistenciu, nanáša sa veľmi jednoducho, je úplne bezfarebný a takmer bez zápachu. Nanáša sa na Chalk Paint - kriedové farby, zabezpečuje fixáciu a odolnosť farby. Dodáva náteru krásny jemný zamatový lesk.

Vosk nanesiete na uschnutý povrch pomocou voskovacieho štetca v tenkej vrstve, v zápätí vosk zotriete dolu pomocou bavlnenej bezchĺpkovej handričky. Necháte postáť 24 hodín a následne preleštíte bavlnenou handričkou. Proces voskovania môžete po 24 hodinách zopakovať pre zvýšenie odolnosti povrchu. Vosk zrie cca 6 týždňov, nábytok však môžte používať 24 hodín po voskovaní. 

Voskovaný povrch nie je vhodný do vlhkého prostredia, na podlahy a do exteriéru. Pri veľmi namáhaných povrchoch odporúčadme v prípade potreby nábytok občas prevoskovať. Vosk nie je vhodný na pracovné dosky a dosky kuchynských stolov - odporúčame tieto povrchy lakovať.

Čýry vosk slúži ako podkladový vosk pod tmavý vosk a čierny vosk, ktorými vytvoríte patinu imitujúcu zašlú špinu. Pridaním malého množstva Chalk Paint farby do vosku môžete vytvoriť farebný vosk.

Jedno 500 ml balenie vosku pokryje cca 2-3 litre Chalk Paint farby - v závislosti od zvolenej techniky. Vosk je tiež dostupný v balení 120 ml pre malé projekty a 2,5 L pre profesionálov (ušetríne 16€)

Vosk je vhodný na detské hračky.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.