Úvod » Workshopy » Workshop Redizajn nábytku 3.10.2019


        

Workshop Redizajn nábytku 3.10.2019

3.10.2019, 16:00 - 20:00

novinka

 

Skladom: 0,00 ks
Dostupnosť: skladom
bez DPH: 58,33 EUR
s DPH (20 %):
70,00 EUR

          Workshop redizajn nábytku Vám ponúka možnosť namaľovať si svoj vlastný prinesený menší kúsok nábytku pod naším vedením a s našou pomocou. Základné techniky maľovania nábytku Vám vysvetlím, prípadne ukážem na hotových namaľovaných kúskoch nábytku a vy si namaľujete svoj prinesený kúsok. Môže to byť  stolička, nočný stolík, stolček, konferenčný stolík, malá skrinka, menšia komodka, polička a pod. Podmienkou je, aby ste nábytok vedeli odniesť samostatne a aby nebol príliš veľký (nech to nie je ani príliš malé, potom radšej prineste dva malé kúsky)…tak aby ste ho stilhli namaľovať do 4 hodín. Nábytok musí byť v stave aby sa dal maľovať, teda v prípade potreby zlepený, vytmelený a pod. V prípade ak pôvodná farba/lak opadáva, je potrebné ich pred maľovaním odstrániť brúsením alebo opálením. Nábytok je tiež vhodné umyť jarovou vodou. Na workshop nie sú potrebné žiadne znalosti, či skúsenosti s maľovaním a nie je ani potrebné absolvovať Základný Workshop, určite to však odporúčam. Výhodou je, že môžete použiť akékoľvek množstvo odtieňov, robiť dekupáž, pracovať so šablónou, či nábytok si dozdobiť niektorou z metalických fólii.

          Cena: 70€, ktoré zaplatíte vopred. V prípade neobdržania platby do 5 dní si vyhradzujem právo na stornovanie vašej objednávky a posunutie miesta ďalšiemu záujemcovi! V cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (farby, vosky, štetce, šablóny, obrázky a potreby na dekupáž, lepidlá, metalické fólie), občerstvenie, poradenstvo pri ďalšej práci s farbami. Ako darček od nás získate paletu farieb urobenú reálnymi farbami a „miešatko farieb“. Kapacita max. 4 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu samostatne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu.

Na nákup výrobkov Annie Sloan Chalk PaintTM zakúpených v deň konania workshopu získavate zľavu 5 %!

          Kurz nie je vhodný pre deti!

          Workshop sa bude konať v našom obchodíku Staré Časy, Ulica Štefánikova 27, 917 01 Trnava, tel: +421 903 429 777. Parkovanie je možné pred obchodíkom.

        

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.