Úvod » Workshopy » Workshop maľovania stolčekov 3.10.2019


        

Workshop maľovania stolčekov 3.10.2019

3.10.2019, 16:00-20:00

novinka

 

Skladom: 0,00 ks
Dostupnosť: skladom
bez DPH: 45,83 EUR
s DPH (20 %):
55,00 EUR

          Príďte si k nám namaľovať svoj vlastný stolček / štokerlík, nový stolček je v cene kurzu! :) Na workshop nie sú potrebné žiadne znalosti, či skúsenosti s maľovaním a nie je ani potrebné absolvovať Základný Workshop, určite to však odporúčam. Výhodou je, že môžete použiť akékoľvek množstvo odtieňov, robiť dekupáž, pracovať so šablónou, metalickým voskom a pod.

          Cena: 55€  – v cene je zahrnutý nový drevený stolček buď s už pripravenou voskovanou vrchnou doskou alebo čisté drevo, všetok materiál na workshope (farby, vosky, štetce, šablóny - pomerne veľký výber ktorý neustále rozširujeme, obrázky a potreby na dekupáž, lepidlá, metalické fólie...), malé občerstvenie, poradenstvo pri práci s farbami.  Kapacita max. 5 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu. Kurz sa koná ak sa prihlásia minimálne 3 osoby - o prípadnom zrušení termínu vás budeme dopredu informovať.

           Kurz nie je vhodný pre deti.

          Workshop sa bude konať na adrese Ulica Štefánikova 27, Trnava v obchodíku Staré Časy. Parkovanie je možné pred obchodíkom.

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.