--- Obchodík Staré Časy je presťahovaný na adresu Kasárenská 217, 90050 Kráľová pri Senci! ---

Hazelwood

FUSION Mineral Paint

HAZELWOOD - tento tmavošedý odtieň je teplý aj zemitý. Dodajte ním charakter použitím tohto odtieňa ako akcentového, alebo použite ako hlavný odtieň ... celý popis
Dostupnosť
Skladom 9 ks
Fusion mineral paint
ks
Číslo produktu:FMP 113-1
Kompletné špecifikácie

HAZELWOOD- tento tmavošedý odtieň je teplý aj zemitý. Dodajte ním charakter použitím tohto odtieňa ako akcentového, alebo použite ako hlavný odtieň pre vytvorenie dramatického momentu.

Kombinujte s:

CASHMERE pre neutrálny vzhľad.

ROSE WATERpre dosiahnutie  ženského jemnocitu.

Bohatý hlboký teplý odtieň Hazelwood vynikne v porovnaní s chladným tónom odtieňa Soap Stone vľavo a jeho hĺbka v porovnaní s Little Lamb napravo. Hazelwood prinesie do vašej domácnosti hlboký neutrálny tón, aby ste získali sofistikovaný, ale napriek tomu mäkký a bohatý vzhľad.

 Ručne maľovanú vzorku môžete objednať aj samostatne, pošlem Vám ju listom s nízkym poštovným! (maximálne 6 vzoriek)

Potrebujete poradiť s nákupom?

FUSION Mineral Paint je iná než ktorákoľvek farba na trhu!

Fusion ™ minerálna farba je farba na akrylovom základe, nanáša sa veľmi ľahko a výsledný povrch je hladký a matný, výnimočne odolný a pevný v porovnaní s konvenčnými akrylovými farbami na nábytok. Povrch, na ktorý farbu nanášate, vyžaduje iba minimálnu predprípravu, a výsledný namaľovaný povrch nie je potrebné lakovať ani voskovať!

Pigmenty v nádobách sa neoddeľujú a v neotvorenom stave si farba udrží svoje kvalitatívne vlastnosti a nehustne po dobu 7 rokov.

Zloženie je šetrné k životnému prostrediu. Obsahuje 100% akrylovú živicu bez prímesí, bez vynylu. Neobsahuje Formaldehyd. Neobsahuje žiadne VOC - prchavé organické látky. Obsahuje iba prírodné minerálne farbivá.

NANÁŠANIE:

Minerálna farba môže byť použitá na surové drevo a na väčšinu už predtým natieraných a lakovaných povrchov, sklo, kov a umelú hmotu. Vo väčšine prípadov nie je potrebná takmer žiadna alebo len minimálna príprava a očistenie povrchu. Natierať môžete aj už predtým voskovaný povrch, fóliované a melamínové povrchy, povrchy s vysokým leskom - v týchto prípadoch bude potrebná aspoň minimálna predpríprava povrchu.

Vosk bude potrebné pred natieraním odstrániť pomocou terpentínu, následne povrch jemne vybrúsite a na záver, aby ste naozaj ostránili aj posledné zvyšky vosku, použite čistič TSP Alternative.

Na ostatné ťažšie natierateľné povrchy použite podkladovú bázu Ultra Grip, ktorá zabezpečí že aj povrch, ktorý sa prakticky natrieť nedá, natriete ako profesionál.

ŽIADNE LAKOVANIE ANI VOSKOVANIE VYSLEDNÉHO POVRCHU?

Fusion ™ Mineral Paint má vrchný náter zabudovaný v sebe - 100% akrylovú živicu. Je vodeodolná a nepotrebuje lakovanie ani voskovanie (môže sa však lakovať ak napríklad požadujete výsledný lesklý povrch,  prípadne voskovať pre dosiahnutie patiny).

VÝDATNOSŤ:

Farba Fusion ™ ponúka neuveriteľné pokrytie 7 metrov štvorcových z jedného balenia 500 ml. Vo väčšine prípadov stačí jeden až dva nátery. Jej výdatnosť je ohromujúca!

TRVANLIVOSŤ VÝSLEDNÉHO POVRCHU:

Po zaschnutí náteru poskytuje Fusion ™ vysoko odolný a umývateľný matný povrch. Ak však chcete, môžete samozrejme dosiahnuť lesk pridaním včelieho vosku na povrch alebo povrchovou úpravou lakom Tough Coat Finish Gloss. Fusion ™ je suchý na dotyk po 2 hodinách a po 4 hodinách je možné natrieť ďalšiu vrstvu ak je potrebná. Doba zrenia všetkých akrylových farieb je 21 dní, avšak namaľované povrchy môžete opatrne používať už  po 24 až 48 hodinách schnutia.

BRÚSENIE A PATINOVANIE:

Absolútne áno! S touto farbou sa dá pracovať veľmi ľahko, ale pre ľahšie dosiahnutie brúseného patinovaného povrchu odporúčam brúsiť farbu ihneď po zaschnutí. Mineral paint je veľmi odolná, takže dosiahnutie rovnakého výsledku brúsenia vyžaduje po vytvrdnutí (21 dní) oveľa viac práce! Po brúsení odporúčam naniesť na farbu vrchný náter - lak alebo vosk, pretože brúsením narušíte odolný povrch ktorý vytvorí farba a preto bude nevyhnutné náterom laku alebo vosku či oleja povrch zakonzervovať, aby sa zabránilo poškodeniu vodou a nadmerným opotrebovaním. 

POUŽITIE V EXTERIÉRI:

S Fusion ™ Mineral Paint môžete maľovať v exteriéri, napríklad záhradný nábytok, bránky a podobne. V exteriéri nie je potrebné farbu lakovať. Prírodné minerálne pigmenty použité vo farbe na vytvorenie jej krásnych odtieňov sú prirodzene UV stále, nemusíte sa preto báť, že vami vybraný odtieň vybledne alebo zažltne.

 

Pre viac informácií sledujte blog na stránke, facebookovú, instagramovú stránku či Youtube kanál, alebo priamo FUSION Mineral Paint.

Výrobca: Homestead House Paint Co. , Kanada

Balenie 2000 ml - jednotková cena za 1L je 49€

Balenie 500 ml - jednotková cena za 1L je 57€

Balenie terter 37 ml - jednotková cena za 1 L je 175,67 €

 

Chcem odoberať newsletter

                                                                                                                                                                               

Kontaktné údaje:

Obchodík Staré Časy

Kasárenská 217

90050 Kráľová pri Senci

tel: +421 903 429 777

martinasimonekova@gmail.com

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Fakturačné údaje:

Mgr. Martina Šimoneková - Staré Časy
Kráľová pri Senci 217
900 50 Kráľová pri Senci
IČO: 50930346
DIČ: 1123470777

IČ DPH: SK 1123470777

Som platca DPH

Zapísaná v: Okresný súd Senec, Ž. R. Č.: 140/21332

 

 

Otváracie hodiny:

dočasne po dohode - volajte 0903429777!

Pondelok:

Utorok:

Streda:

Štvrtok:

Piatok: 

Sobota:

Nedeľa:

 

OBCHODNÉ PODMIENKY

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk