--- Obchodík Staré Časy je presťahovaný na adresu Kasárenská 217, 90050 Kráľová pri Senci! ---

Little Piggy

FUSION Mineral Paint

LITTLE PIGGY - Malé Prasiatko - budete doslovať "krochkať" pri tomto krásnom vintage odtieni, ktorý premení každý kúsok nábytku na sladký ružový s... celý popis
Dostupnosť
Skladom 3 ks
Fusion mineral paint
31,50 EUR
26,25 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:FMP 060
Podobné produkty
  Fusion TSP Alternative - bezfosfátový organický odmasťovač na nábytok
  14,50 EUR
  12,08 EUR bez DPH
  14,50 EUR
  12,08 EUR bez DPH
   Clear Tough Coat matte - lak matný
   cena od 9,90 EUR
   cena od 8,25 EUR bez DPH
   cena od 9,90 EUR
   cena od 8,25 EUR bez DPH
   Kompletné špecifikácie

   LITTLE PIGGY - Malé Prasiatko - budete doslovať "krochkať" pri tomto krásnom vintage odtieni, ktorý premení každý kúsok nábytku na sladký ružový sen. Tento odtieň je neuveriteľne jemný, ako keď maľujete prvým pukom nachovej ruže.

   Ručne maľovanú vzorku môžete objednať aj samostatne, pošlem Vám ju listom s nízkym poštovným! (maximálne 6 vzoriek)

   Potrebujete poradiť s nákupom?

   TONES FOR TOTS KOLEKCIA - limitovaná kolekcia hravých jemných odtieňov, ktoré sú ideálne nielen na vytvorenie útulnej izbičky pre vaše detičky. Našich sedem dizajnérskych farieb je inšpirovaných detskými riekankami. Určite budú inšpirovať aj vás. Rovnako ako všetky naše farby Fusion ™, aj Tones for Tots ™ je bez VOC, vyžaduje len minimum prípravných prác a má zabudovaný vrchný náter.

   FUSION Mineral Paint je iná než ktorákoľvek farba na trhu!

   Fusion ™ minerálna farba je farba na akrylovom základe, nanáša sa veľmi ľahko a výsledný povrch je hladký a matný, výnimočne odolný a pevný v porovnaní s konvenčnými akrylovými farbami na nábytok. Povrch, na ktorý farbu nanášate, vyžaduje iba minimálnu predprípravu, a výsledný namaľovaný povrch nie je potrebné lakovať ani voskovať!

   Pigmenty v nádobách sa neoddeľujú a v neotvorenom stave si farba udrží svoje kvalitatívne vlastnosti a nehustne po dobu 7 rokov.

   Zloženie je šetrné k životnému prostrediu. Obsahuje 100% akrylovú živicu bez prímesí, bez vynylu. Neobsahuje Formaldehyd. Neobsahuje žiadne VOC - prchavé organické látky. Obsahuje iba prírodné minerálne farbivá.

   NANÁŠANIE:

   Minerálna farba môže byť použitá na surové drevo a na väčšinu už predtým natieraných a lakovaných povrchov, sklo, kov a umelú hmotu. Vo väčšine prípadov nie je potrebná takmer žiadna alebo len minimálna príprava a očistenie povrchu. Natierať môžete aj už predtým voskovaný povrch, fóliované a melamínové povrchy, povrchy s vysokým leskom - v týchto prípadoch bude potrebná aspoň minimálna predpríprava povrchu.

   Vosk bude potrebné pred natieraním odstrániť pomocou terpentínu, následne povrch jemne vybrúsite a na záver, aby ste naozaj ostránili aj posledné zvyšky vosku, použite čistič TSP Alternative.

   Na ostatné ťažšie natierateľné povrchy použite podkladovú bázu Ultra Grip, ktorá zabezpečí že aj povrch, ktorý sa prakticky natrieť nedá, natriete ako profesionál.

   ŽIADNE LAKOVANIE ANI VOSKOVANIE VYSLEDNÉHO POVRCHU?

   Fusion ™ Mineral Paint má vrchný náter zabudovaný v sebe - 100% akrylovú živicu. Je vodeodolná a nepotrebuje lakovanie ani voskovanie (môže sa však lakovať ak napríklad požadujete výsledný lesklý povrch,  prípadne voskovať pre dosiahnutie patiny).

   VÝDATNOSŤ:

   Farba Fusion ™ ponúka neuveriteľné pokrytie 7 metrov štvorcových z jedného balenia 500 ml. Vo väčšine prípadov stačí jeden až dva nátery. Jej výdatnosť je ohromujúca!

   TRVANLIVOSŤ VÝSLEDNÉHO POVRCHU:

   Po zaschnutí náteru poskytuje Fusion ™ vysoko odolný a umývateľný matný povrch. Ak však chcete, môžete samozrejme dosiahnuť lesk pridaním včelieho vosku na povrch alebo povrchovou úpravou lakom Tough Coat Finish Gloss. Fusion ™ je suchý na dotyk po 2 hodinách a po 4 hodinách je možné natrieť ďalšiu vrstvu ak je potrebná. Doba zrenia všetkých akrylových farieb je 21 dní, avšak namaľované povrchy môžete opatrne používať už  po 24 až 48 hodinách schnutia.

   BRÚSENIE A PATINOVANIE:

   Absolútne áno! S touto farbou sa dá pracovať veľmi ľahko, ale pre ľahšie dosiahnutie brúseného patinovaného povrchu odporúčam brúsiť farbu ihneď po zaschnutí. Mineral paint je veľmi odolná, takže dosiahnutie rovnakého výsledku brúsenia vyžaduje po vytvrdnutí (21 dní) oveľa viac práce! Po brúsení odporúčam naniesť na farbu vrchný náter - lak alebo vosk, pretože brúsením narušíte odolný povrch ktorý vytvorí farba a preto bude nevyhnutné náterom laku alebo vosku či oleja povrch zakonzervovať, aby sa zabránilo poškodeniu vodou a nadmerným opotrebovaním. 

   POUŽITIE V EXTERIÉRI:

   S Fusion ™ Mineral Paint môžete maľovať v exteriéri, napríklad záhradný nábytok, bránky a podobne. V exteriéri nie je potrebné farbu lakovať. Prírodné minerálne pigmenty použité vo farbe na vytvorenie jej krásnych odtieňov sú prirodzene UV stále, nemusíte sa preto báť, že vami vybraný odtieň vybledne alebo zažltne.

    

   Pre viac informácií sledujte blog na stránke, facebookovú, instagramovú stránku či Youtube kanál, alebo priamo FUSION Mineral Paint.

   Výrobca: Homestead House Paint Co. , Kanada

   Balenie 500 ml - jednotková cena za 1L je 57€

   Balenie terter 37 ml - jednotková cena za 1 L je 175,67 €

    

   Chcem odoberať newsletter

                                                                                                                                                                                  

   Kontaktné údaje:

   Obchodík Staré Časy

   Kasárenská 217

   90050 Kráľová pri Senci

   tel: +421 903 429 777

   martinasimonekova@gmail.com

   FACEBOOK

   INSTAGRAM

   YOUTUBE

   Fakturačné údaje:

   Mgr. Martina Šimoneková - Staré Časy
   Kráľová pri Senci 217
   900 50 Kráľová pri Senci
   IČO: 50930346
   DIČ: 1123470777

   IČ DPH: SK 1123470777

   Som platca DPH

   Zapísaná v: Okresný súd Senec, Ž. R. Č.: 140/21332

    

    

   Otváracie hodiny:

   dočasne po dohode - volajte 0903429777!

   Pondelok:

   Utorok:

   Streda:

   Štvrtok:

   Piatok: 

   Sobota:

   Nedeľa:

    

   OBCHODNÉ PODMIENKY

   Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk