Kontakt

Staré Časy
Ul. Štefánikova 27
917 01 Trnava
tel: +421 903 429 777
napíšte nám
https://www.google.com/maps/place/%C5%A0tef%C3%A1n

arr3IOD Décor Stamps - pečiatkyAk ste doteraz ešte nepoužili IOD Décor Stamps - pečiatky, ide naozaj o klasické pečiatky, podobné...


Ako nakupovať » Sprievodca nákupom

Rozhodli ste sa, že najlepším dizajnérom vášho bývania budete vy sami a chystáte sa nakúpiť farby a vosky na túto veľkú výzvu? Ak potrebujete, tu vám poradíme s množstvom farby, vosku, aké štetce použiť na vaše projekty :)

 

Aké množstvo farby si mám objednať?

 

Chalk paint - kriedové farby predávame v troch objemoch:

120 ml - pokryje maximálne 1,5 m2 v jednom nátere - teda s touto veľkosťou natriete akurát jednu stoličku alebo menší nočný stolík.


450 ml - pokryje maximálne 6,5  m2 v jednom nátere - túto veľkosť budete potrebovať ak ste sa rozhodli natrieť väčšiu komodu či stôl.


1000 ml farba vystačí na maximálne 13 m2 v jednom nátere. Budete ju potrebovať na šatníkovú skriňu, kredenc, malú kuchynku či jedálenskú zostavu.


Obvykle sú potrebné dva nátery, v niektorých prípadoch - napr. ak chcete premaľovať tmavý nábytok na bielo - budete možno potrebovať 3 vrstvy. Veľa spraví aj použitá technika maľovania a tiež čím maľujete - pri maľovaní valčekom je obvykle potreba troch a viacerých vrstiev, ak maľujete štetcom väčšinou postačia dve vrstvy. Ak maľujete tmavým odtieňom farby, je možné, že jeden náter bude stačiť. Prvú vrstvu náteru nerieďte, zabezpečíte tak najlešie krytie. Naopak, pre uľahčenie natierania odporúčame ostatné vrstvy jemne nariediť vodou.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV