--- Obchodík Staré Časy je presťahovaný na adresu Kasárenská 217, 90050 Kráľová pri Senci! ---

Wellington

 • Novinka

FUSION Mineral Paint

Wellington je nielen odtieň farby. Je to váš nový spoločník v tvorivej ceste k dokonalému interiéru. Predstavujem vám nový odtieň Fusion mineral p... celý popis
Dostupnosť
Skladom 14 ks
Fusion mineral paint
ks
Číslo produktu:FMP140
Podobné produkty
  Papier na dekupáž Greenery - Zeleň
  12,50 EUR
  10,42 EUR bez DPH
  12,50 EUR
  10,42 EUR bez DPH
  ks
  Kompletné špecifikácie

  Wellington je nielen odtieň farby. Je to váš nový spoločník v tvorivej ceste k dokonalému interiéru. Predstavujem vám nový odtieň Fusion mineral paint - Wellington. Tento jedinečný odtieň je výsledkom dokonale vyváženej kombinácie zelenej, čiernej a jemných bronzových podtónov. Vytvára sebavedomý a nezabudnuteľný vzhľad, ktorý vydrží na veky. 

  Chcete niečo výnimočné, niečo, čo oživí váš interiér a dodá mu charakter? Wellington je tou správnou voľbou. Tento odtieň je ako stvorený pre odvážne experimenty a zároveň dodáva eleganciu a štýl každému priestoru. 

  Kombinujte Wellington s odtieňom Cast Iron pre moderný interiér, alebo s Manor Green pre úchvatný vzhľad. Zažite, ako sa odtieň Wellington stane jedinečným klenotom vo vašom priestore.

  Wellington. Niet farby, ktorá by vám ponúkla viac.

  Výhody Wellington:
  Unikátna kombinácia zelenej, čiernej a bronzovej: Wellington prináša do vášho interiéru nezabudnuteľnú hru farieb.
  Dokonalá vyváženosť odtieňov: Wellington je príkladom dokonalého zvládnutia farieb a ich vyváženosti.
  Odvaha a elegancia: Wellington je odtieňom pre tých, ktorí sa neboja experimentovať a zároveň si cenia štýl a eleganciu.
  Flexibilita pri kombinácii s inými odtieňmi: Wellington sa perfektne hodí k odtieňom Cast Iron a Manor Green, čím umožňuje širokú škálu zaujímavých kombinácií.

  Trvácna krása: Wellington je farba, ktorá prežije roky, nech už ju použijete kdekoľvek.


  Báza : na báze vody

  Krytie : približne 7 m2 z 500 ml v jednej vrstve
  Výsledný vzhľad povrchu : matný

  Doba schnutia : približne 30 min

  Vrstvy : 2-3 vrstvy
  Doba schnutia medzi vrstvami: približne 1-2 hodiny
  Doba zretia : približne21 dní

  Ručne maľovanú vzorku môžete objednať aj samostatne, pošlem Vám ju listom s nízkym poštovným! (maximálne 6 vzoriek)

  Potrebujete poradiť s nákupom?

  FUSION Mineral Paint je iná než ktorákoľvek farba na trhu!

  Fusion ™ minerálna farba je farba na akrylovom základe, nanáša sa veľmi ľahko a výsledný povrch je hladký a matný, výnimočne odolný a pevný v porovnaní s konvenčnými akrylovými farbami na nábytok. Povrch, na ktorý farbu nanášate, vyžaduje iba minimálnu predprípravu, a výsledný namaľovaný povrch nie je potrebné lakovať ani voskovať!

  Pigmenty v nádobách sa neoddeľujú a v neotvorenom stave si farba udrží svoje kvalitatívne vlastnosti a nehustne po dobu 7 rokov.

  Zloženie je šetrné k životnému prostrediu. Obsahuje 100% akrylovú živicu bez prímesí, bez vynylu. Neobsahuje Formaldehyd. Neobsahuje žiadne VOC - prchavé organické látky. Obsahuje iba prírodné minerálne farbivá.

  NANÁŠANIE:

  Minerálna farba môže byť použitá na surové drevo a na väčšinu už predtým natieraných a lakovaných povrchov, sklo, kov a umelú hmotu. Vo väčšine prípadov nie je potrebná takmer žiadna alebo len minimálna príprava a očistenie povrchu. Natierať môžete aj už predtým voskovaný povrch, fóliované a melamínové povrchy, povrchy s vysokým leskom - v týchto prípadoch bude potrebná aspoň minimálna predpríprava povrchu.

  Vosk bude potrebné pred natieraním odstrániť pomocou terpentínu, následne povrch jemne vybrúsite a na záver, aby ste naozaj ostránili aj posledné zvyšky vosku, použite čistič TSP Alternative.

  Na ostatné ťažšie natierateľné povrchy použite podkladovú bázu Ultra Grip, ktorá zabezpečí že aj povrch, ktorý sa prakticky natrieť nedá, natriete ako profesionál.

  ŽIADNE LAKOVANIE ANI VOSKOVANIE VYSLEDNÉHO POVRCHU?

  Fusion ™ Mineral Paint má vrchný náter zabudovaný v sebe - 100% akrylovú živicu. Je vodeodolná a nepotrebuje lakovanie ani voskovanie (môže sa však lakovať ak napríklad požadujete výsledný lesklý povrch,  prípadne voskovať pre dosiahnutie patiny).

  VÝDATNOSŤ:

  Farba Fusion ™ ponúka neuveriteľné pokrytie 7 metrov štvorcových z jedného balenia 500 ml. Vo väčšine prípadov stačí jeden až dva nátery. Jej výdatnosť je ohromujúca!

  TRVANLIVOSŤ VÝSLEDNÉHO POVRCHU:

  Po zaschnutí náteru poskytuje Fusion ™ vysoko odolný a umývateľný matný povrch. Ak však chcete, môžete samozrejme dosiahnuť lesk pridaním včelieho vosku na povrch alebo povrchovou úpravou lakom Tough Coat Finish Gloss. Fusion ™ je suchý na dotyk po 2 hodinách a po 4 hodinách je možné natrieť ďalšiu vrstvu ak je potrebná. Doba zrenia všetkých akrylových farieb je 21 dní, avšak namaľované povrchy môžete opatrne používať už  po 24 až 48 hodinách schnutia.

  BRÚSENIE A PATINOVANIE:

  Absolútne áno! S touto farbou sa dá pracovať veľmi ľahko, ale pre ľahšie dosiahnutie brúseného patinovaného povrchu odporúčam brúsiť farbu ihneď po zaschnutí. Mineral paint je veľmi odolná, takže dosiahnutie rovnakého výsledku brúsenia vyžaduje po vytvrdnutí (21 dní) oveľa viac práce! Po brúsení odporúčam naniesť na farbu vrchný náter - lak alebo vosk, pretože brúsením narušíte odolný povrch ktorý vytvorí farba a preto bude nevyhnutné náterom laku alebo vosku či oleja povrch zakonzervovať, aby sa zabránilo poškodeniu vodou a nadmerným opotrebovaním. 

  POUŽITIE V EXTERIÉRI:

  S Fusion ™ Mineral Paint môžete maľovať v exteriéri, napríklad záhradný nábytok, bránky a podobne. V exteriéri nie je potrebné farbu lakovať. Prírodné minerálne pigmenty použité vo farbe na vytvorenie jej krásnych odtieňov sú prirodzene UV stále, nemusíte sa preto báť, že vami vybraný odtieň vybledne alebo zažltne.

   

  Pre viac informácií sledujte blog na stránke, facebookovú, instagramovú stránku či Youtube kanál, alebo priamo FUSION Mineral Paint.

  Výrobca: Homestead House Paint Co. , Kanada

  Balenie 500 ml - jednotková cena za 1L je 63€

  Balenie terter 37 ml - jednotková cena za 1 L je 202,7 €

   

  Chcem odoberať newsletter

                                                                                                                                                                                 

  Kontaktné údaje:

  Obchodík Staré Časy

  Kasárenská 217

  90050 Kráľová pri Senci

  tel: +421 903 429 777

  martinasimonekova@gmail.com

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

  YOUTUBE

  Fakturačné údaje:

  Mgr. Martina Šimoneková - Staré Časy
  Kráľová pri Senci 217
  900 50 Kráľová pri Senci
  IČO: 50930346
  DIČ: 1123470777

  IČ DPH: SK 1123470777

  Som platca DPH

  Zapísaná v: Okresný súd Senec, Ž. R. Č.: 140/21332

   

   

  Otváracie hodiny:

  dočasne po dohode - volajte 0903429777!

  Pondelok:

  Utorok:

  Streda:

  Štvrtok:

  Piatok: 

  Sobota:

  Nedeľa:

   

  OBCHODNÉ PODMIENKY

  Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk